Lühifilmide kogumiku “Ellujäämise kunstid” esilinastus

05. mai, 2024 15:00 - 05. mai, 2024 21:00 |

Tartu Elektriteater

Piletid

Tartu 2024 Ellujäämise Kunstide Dokprogrammi lühifilmide kogumik “Ellujäämise kunstid” esitleb kaheksat lugu Lõuna-Eestist.

See on sinu ja minu Lõuna-Eesti. See on miskit, mida me ei pruugi näha kunagi või mida me näeme kogu aeg. See on tavaline ent ühtaegu eriline. See on Peipsi, Petseri, Piirissaar, Tartu, Võrumaa. Need on meie inimesed ja kogukonnad. Need on lood, mis on olnud, on ja jäävad – need on lood ellujäämise kunstist.

Tartu 2024 Ellujäämise Kunstide Dokprogrammi lühifilmide kogumik “Ellujäämise kunstid” esitleb kaheksat lugu Lõuna-Eestist. Lühifilmide autoriteks on Andrey Paounov (Bulgaaria), Andris Gauja (Läti), Carl Olsson (Rootsi/Taani), Eva Kübar (Eesti), Jaan Tootsen (Eesti), Maria Aua (Eesti), Viesturs Kairišs (Läti), Ülo Pikkov (Eesti).

Lühifilmide kogumikku “Ellujäämise kunstid” saab näha 5. mail kahel korral, kell 14.00 ja 18.00.
Piletid saadaval Piletilevis.

Filmid on eesti- ja inglise keeles. Filmidel on eesti- ja ingliskeelsed subtiitrid, personal on valmis abistama erivajadustega külastajaid.

Ellujäämise Kunstide Dokprogramm kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi. Projekt toetavad Eesti Filmi Instituut ja SA Tartu 2024.